Multi-enzymen samenstelling voor diervoeders NSP-enzym voor vee en pluimvee
Productbeschrijving
Voederingrediënten bevatten een groot aantal anti-voedingsfactoren, zoals fytinezuur, niet-zetmeel polysaccharide ((NSP), sojaagglutinine, eiwitremmers, prolamine, enz.,die niet alleen de spijsvertering en het gebruik van voedingsstoffen beïnvloeden, maar ook ziekten veroorzaken zoals diarree en enteritis bij vee en pluimveeBovendien is er een tekort aan NSP-enzymen in het maagdarmkanaal van vee en pluimvee, en de drie endogene enzymen zijn laag en onstabiel in de vroege periode van de diergroei,waardoor de groeiprestaties van de dieren worden beïnvloed en de teeltvoordelen worden verminderd.
Habio-multi-enzymen worden ontwikkeld voor verschillende voedingsformules door middel van uitgebreide samenstelling waarvan de belangrijkste functies als volgt worden beschreven:
- Het elimineren van anti-voedingsfactoren in de voeding en het stimuleren van de spijsvertering en het gebruik van voedingsstoffen;
- Supplementen van endogene enzymen om de activiteit van endogene enzymen te verhogen;
- Deelt oplosbare NSP af en vermindert de viscositeit van de darmchime;
- Productie van xylo-oligosacchariden, mannose-oligosacchariden en andere probiotica, waardoor de immuniteit van vee en pluimvee wordt verbeterd;
- Verbetert de darmmicroflora en de darmgezondheid.
- Ik weet het niet.Analyse van grondstoffen
Tabel Anti-voedingsfactoren Analyse van conventionele voedergrondstoffen (%)
|
Voedergrondstof |
Phytaten en andere stoffen |
Totaal NSP |
Xylan |
β-mannaan |
β-glucan |
Pectine |
α-galactose |
|
Maïs |
0.19 |
8.10 |
4.40 |
0.60 |
0.10 |
0.10 |
0.00 |
|
Tarwe |
0.27 |
11.40 |
8.00 |
— |
0.70 |
0.20 |
0.70 |
|
Bijna. |
0.21 |
16.70 |
5.70 |
0.20 |
10.50 |
0.60 |
0.70 |
|
Kleven |
0.96 |
33.78 |
22.15 |
3.44 |
14.16 |
1.82 |
0.00 |
|
Rijstklieren |
1.24 |
23.53 |
10.23 |
1.23 |
10.23 |
0.41 |
0.00 |
|
DDGS |
0.17 |
27.10 |
14.70 |
0.30 |
0.30 |
0.10 |
0.00 |
|
Sojabonenmeel |
0.37 |
19.20 |
6.00 |
2.00 |
1.40 |
9.50 |
6.00 |
|
Zonnebloemmeel |
0.96 |
15.30 |
2.80 |
0.60 |
0.20 |
0.30 |
3.00 |
|
Floeren van katoenzaad |
0.73 |
24.70 |
7.80 |
1.40 |
0.20 |
3.00 |
3.80 |
|
Aardnotenmeel |
0.31 |
19.30 |
3.80 |
0.50 |
0.00 |
6.70 |
1.30 |
Endogene enzymtekort

Mechanisme van actie
Specificatie en toepassing

Verpakking en opslag
Bewaar vaste enzymen gedurende 12 maanden en vloeibare enzymen gedurende 6 maanden in de originele verzegelde verpakking onder 25°C.
Vermijd zonlicht, regen, hoge temperatuur en hoge vochtigheid tijdens opslag.
Certificeringen

Neem contact met ons op
Julie Liu
ODM Animal Feed Enzymes
,enzymen voor diervoeding
,NSP-voederenzymen in pluimveevoeding
-
Multi-enzymisch toevoegingsmiddel voor voedingsstoffen voor beter gebruik en beter veeprestaties
Multi-enzyme Feed Additive for Enhanced Nutrient Utilization and Livestock Performance Release More Nutrition from Feed Habio Multi-enzyme is a compound feed enzyme preparation developed to improve feed digestibility, unlock nutrient value in raw materials and enhance animal performance. Plant-based ... -
FAMI-QS-gecertificeerd hoogstabiel α-galactosidase-enzym voor oligosaccharidehydrolyse en verbeterde voederdoeltreffendheid
High-Stability α-Galactosidase Enzyme for Oligosaccharide Hydrolysis and Improved Feed Efficiency Product Description Soybean meal and other plant protein ingredients contain α-galactosides such as raffinose and stachyose that can negatively affect digestive performance in monogastric animals. ... -
Fytase-enzym op hoge temperatuur voor pluimveevoer en fosforgebruik
High-Temperature Phytase Enzyme for Poultry Feed and Phosphorus Utilization | Habio High-Temp Phytase Product Overview Habio High-Temp Phytase is a heat-stable feed enzyme developed to improve phosphorus utilization and nutrient digestibility in animal feed. The enzyme efficiently hydrolyzes phytate...